Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Model jednostki
Cena w EUR

Czarter jachtu we Francji - odkryj magiczne zakątki kraju

Trzeba przyznać, że pod względem geograficznym Francuzi mają naprawdę wiele do zaoferowania - ponad 3500 km urozmaiconej linii brzegowej! Decydując się na czarter jachtu we Francji, masz do wyboru dwa fantastyczne akweny: Morze Liguryjskie od południa oraz Ocean Atlantycki od północy. Co więcej, wcale nie musisz pływać po morzu – możesz przecież zdecydować się na śródlądzie i zwiedzać Francję, przemieszczając się rzekami i kanałami. 

Na tym jednak nie koniec – pamiętaj, że jest to kraj bogatej historii, w dodatku złożony z regionów o bardzo zróżnicowanej kulturze. Czartery jachtów we Francji dadzą Ci możliwość przeżycia wspaniałej żeglarskiej przygodny, a także nacieszenia się urokami kuchni, muzyki, architektury i krajobrazu, jakich nie spotkasz nigdzie indziej na świecie.

Najlepsze miejsca na czartery jachtów we Francji 

Planując czarter jachtu we Francji, masz do wyboru wiele marin i portów. Jak wśród nich wybrać te najlepsze? Z pewnością nie będzie to proste – zamiast więc tracić czas na czytanie o każdym z nich z osobna, zastanów się po prostu, który region chcesz odwiedzić. 

Możesz też oprzeć się na doświadczeniach innych żeglarzy - do najczęściej wybieranych miejsc na czartery jachtów we Francji należą:

 • Alzacja, 
 • Burgundia,
 • Franche-Comté,
 • Korsyka,
 • Langwedocja-Roussillon,
 • Lazurowe wybrzeże,
 • Oksytania.

Rodzaje jachtów dostępnych do wynajmu

Równie istotne, jak wybór miejsca do żeglowania, jest znalezienie odpowiedniej łodzi dla Twojej załogi. Czartery jachtów we Francji stwarzają pod tym względem szerokie pole do popisu – możesz bowiem postawić na:

 • jacht żaglowy jednokadłubowy – najpopularniejsza opcja,
 • katamaran – nieco droższy, ale bardziej komfortowy,
 • barkę – idealne rozwiązanie dla zwiedzenia śródlądzia.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zobaczyć ten piękny kraj z perspektywy pokładu łodzi, odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że tak! Czarter jachtu we Francji to doskonały pomysł. Co więcej, jest to dużo prostsze, niż myślisz. Poniżej znajdziesz nie tylko najlepsze ofery na czarter jachtu we Francji, ale również konkretne wskazówki dotyczące rodzajów dostępnych jednostek i najlepszych miejsc do żeglowania. Dowiesz się też, jak krok po kroku zorganizować czartery jachtów we Francji. 

Filtry
data rozpoczęcia: 22-06-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Francja
typ jednostki: Barka
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

Wynajem jachtu we Francji - porównaj ceny i oferty

Wielu osobom czartery jachtów we Francji kojarzą się z blichtrem i luksusem. Być może to przeświadczenie wywodzi się to z czasów, gdy Polska była jeszcze za żelazną kurtyną, a pomysł wybrania się na Zachód wydawał się tyleż kuszący, co abstrakcyjny.

Na szczęście dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej: czarter jachtu we Francji z pewnością jest w zasięgu Twojej ręki – i portfela. Oczywiście ceny wynajmu łodzi mogą być bardzo zróżnicowane – zależą one od takich czynników, jak:

 • charakterystyka jednostki,
 • lokalizacja,
 • termin rejsu.

Oznacza to, że podejmując roztropne decyzje i decydując się na rejs poza głównym sezonem, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. 

Jak wyczarterować jacht we Francji? Poradnik krok po kroku 

Jak widzisz, zorganizowanie czarteru jachtu we Francji jest jak najbardziej realną opcją. Jak się do niego zabrać? To bardzo proste! Wystarczy tylko, że wykonasz cztery proste kroki – zaledwie tyle dzieli Cię od spełnienia marzeń:

 1. Zaznaczysz w naszej wyszukiwarce interesujący Cię region, termin i typ łodzi.
 2. Klikniesz przycisk „szukaj”, co przekieruje Cię do konkretnych ofert.
 3. Wybierzesz najciekawszą z nich i klikniesz „zobacz szczegóły”, by obejrzeć zdjęcia.
 4. Klikniesz „wstępna rezerwacja”, zostawisz namiary na siebie – i gotowe. Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci dograć wszelkie szczegóły.

Możesz też skorzystać z alternatywnego rozwiązania i już na początku wybrać opcję „zapytaj konsultanta”. Nasz pracownik chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci w znalezieniu najlepszej łodzi. 

NASZE MARKI